بازار فروش پارچه اسپان باند رنگی

بازار فروش پارچه اسپان باند رنگی به طور شگفت‌انگیزی افزایش یافته است. چراکه مصارف آن روز به روز در صنعت‌های مختلف روندی فزاینده داشته است. پارچه اسپان باند از جنس پلی‌پروپلین است و با نام‌های مختلفی به نام پارچه‌های یکبار مصرف، نبافته، بی بافت و… شناخته ‌می‌شود و جزو منسوجات بی‌بافت ‌می‌باشد.

در ادامه شما را با چگونگی سفارش یونیت کامل دندانپزشکی در وب سایت آشنا می کنیم.

 

بازار فروش پارچه اسپان باند رنگی

 

پارچه اسپان باند رنگی از کجا بخریم؟

 

برای خرید پارچه اسپان باند رنگی ‌می‌توانید به صورت آنلاین یا اینترنتی اقدام نمایید. چراکه در تمام فروشگاه‌های اینترنتی انواع برند‌ها و رنگ‌های مختلف محصول وجود دارد. شما ‌می‌توانید با مقایسه آن‌ها بهترین برند را خریداری نمایید.

این نمونه پارچه‌های یکبار مصرف در رنگ‌های مختلفی تولید ‌می‌شوند. به دو صورت ساده و چاپ‌دار روانه بازار‌ها ‌می‌گردند. برای چاپ بر روی این پارچه‌ها ‌می‌توان از چاپ سیلک و فلسکو استفاده نمود.

از نظر اقتصادی چاپ فلسکو مقرون‌به‌صرفه‌تر ‌می‌باشد. سریع‌تر هم انجام ‌می‌گردد. ضمن اینکه چاپ سیلک کیفیت بالاتری دارد به همین دلیل برای متراژ‌های پایین ‌می‌توان از این روش استفاده نمود.

برای اطلاع از بهترین قیمت خرید پودر سفید کننده دندان با مشاور فروش مجموعه در وب سایت ما تماس بگیرید.

پارچه‌های نبافته اسپان، همانند پارچه‌های معمولی فاقد از تار و پود ‌می‌باشند. به صورت الیاف پرس هستند و هیچ‌گونه نخی در تولید آن‌ها استفاده نشده است و در وزن و صخامت‌های مختلفی تولید ‌می‌شوند.

موارد کاربرد این محصولات به قدری زیاد شده که باعث گردیده تولید آن‌ها روز به روز افزایش یابد. به‌طوری که در صنعت‌های مختلفی از کیسه چای گرفته تا صنایع نظا‌می‌ از این نوع پارچه‌ها استفاده ‌می‌نمایند. همین موضوع باعث شده بازار پارچه اسپان باند روند رو به رشدی داشته باشد.

 

پارچه اسپان باند رنگی از کجا بخریم؟

 

بزرگترین فروشنده پارچه اسپان باند رنگی

 

بزرگ‌ترین فروشنده پارچه اسپان باند رنگی، تمام مدل‌های ساده رنگی و چاپی آن را عرضه ‌می‌نماید تا صنایع مختلف بتوانند با خرید این پارچه‌ها بهترین محصولات را تولید و روانه بازارها نمایند.

موارد کاربرد این نوع پارچه باعث شده فروشنده بتواند بازار خوبی را کسب نماید. بدین منظور به گزینه‌های زیر ‌می‌توان اشاره نمود:

  • در صنعت پزشکی و بهداشتی برای تولید کلاه و ماسک، لباس جراحی و اتاق عمل، روانداز، زیر‌انداز، روکش کفش و تجهیزات، رویه نوار بهداشتی و پوشک، لباس بیمار و… کاربرد دارد.
  • در صنعت کشاورزی: برای پوشش گلخانه‌ها، بسته بندی کود، پوشش زمین‌های زراعی و… استفاده ‌می‌شود.
  • در صنعت اتومبیل سازی برای تولید کاور و چادر خودرو، تزیینات داخلی خودرو و… استفاده ‌می‌گردد.
  • در صنعت راه و ساختمان برای روکش ساختمان‌های نیمه ساخته، قالب بندی، دیوار کاذب، لوله گذاری به عنوان شانه و دیوار کاذب کاربرد دارد.
  • برای تولید فیلتر‌های صنعتی مناسب است.
  • برای بسته بندی مواد غذایی، برنج، چای، کیف، حبوبات، لوازم خانگی، کاور کت و شلوار و…. استفاده ‌می‌شود.
  • در محیط زیست برای رفع آلودگی نفتی دریاها، زیر انداز قفس کبوتران، محافظت فیزیکی و…. مناسب ‌می‌باشد.

 

بزرگترین فروشنده پارچه اسپان باند رنگی

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما