استعلام قیمت تجهیزات دندانپزشکی استریل

تجهیزات دندانپزشکی استریل از پر بحث ترین موضوعاتی است که در حوزه بهداشت خیلی مورد توجه قرار گرفته است. این روزها با گسترش علم و فناوری تجهیزات مدرنی برای ضدعفونی و انتی باکتریال کردن ساخته شده است تا اذهان مراجعه کنندگان و دندانپزشکان را از دغدغه های فکری آسوده کند.
استریل کردن از انتقال عفونت وهر گونه بیماری پیشگیری می کند و از برجسته ترین نکاتی است که هر کلینیک و مطب باید آن را در راس حرفه خود قرار دهد. امروزه با توسعه اینترنت استعلام قیمت ابزار و دستگاه های پزشکی امری آسان شده است.

ابزار پر کاربرد در دندانپزشکی،یونیت دندانپزشکی کارکرده برند های مختلفی دارند که در وب سایت تمام  محصولات در اختیار شماست.

استعلام قیمت تجهیزات دندانپزشکی استریل

نحوه استریل کردن تجهیزات دندانپزشکی

نحوه استریل کردن تجهیزات دندانپزشکی استریل کردن تجهیزات (cetarvan) عملی است که سبب کاهش یا نابودی انواع قارچ، باکتری، ویروس از روی سطح لوازم می شود. این فرایند در سطح های معمول و ابتدایی با آغشته کردن سطح با الکل و هیپوکلریت سدیم انجام می شود اما در سطوح بالاتر با روش هایی که در پایین ذکر کرده ایم صورت می گیرد:
1. روش گرمایی خشک(فوور): برای ابزار های شیشه ای و فلزی(پنس) به کار می رود با حرارت دادن آتش به طور مستقیم ضد باکتری می شوند.

2. رادیواکتیو(گاما): با پرتو های ایکس، گاما، فرابنفش ضدعفونی می کنند

3. گرمایی مرطوب(اتوکلاو): همان طور که از اسمش پیداست حرارت و رطوبت در کنار هم عامل های این روش هستند یعنی یک سری از لوازم را در اب جوش می جوشانند و ابزار هایی دیگر را حرارت بالا می دهند.

4. شیمیایی: موادی را که نمی توان حرارت داد یا در اب جوشاند با موادی شیمیایی استریل می شوند چون اثر بسیار بالایی را در کشتن میکروب ها دارند.

5. فیلتراسیون: برای پاک کردن ویتامین و انتی با یوتیک ها باید از روش فیلتراسیون استفاده می شود مایع را از صافی رد می کنند چون که باکتری ها از فیلتر عبور نمی کنند.

ارزانترین قیمت ست ترمیم آمالگام و یونیت دندانپزشکی کارن در تهران و سایر شهر های کشور را در وب سایت ما ببنید و مقایسه کنید .

عرضه تجهیزات دندانپزشکی استریل در بازار

عرضه تجهیزات دندانپزشکی استریل در بازار عرضه تجهیزات دندانپزشکی در بازارهای داخلی بیشتر از قبل شده است بطوری که ابزارهایی با امکانات پیشرفته و جدید را در مجموعه علمی خود گرد هم آوریم تا خرید برای دندانپزشکان گرامی و عریز راحت تر باشد و هم خیال کاربران را از نیاز های صنف خود آسوده کرده باشیم. بدون پرداخت اشتراک ماهیانه فقط با عضو شدن در قسمت ثبت سفارش محصولات خود را از ما بخواهید.
یکی از شاخصه های فعالیتی ما این است که کاتالوگ و نمایش فنی تجهیزات را در اختیار کاربران و خریداران گذاشته ایم و تنوع مارک های روز دنیا را افزایش داده ایم. جهت اطلاع از قیمت های محصولات با کارشناسان ما در تماس باشید تا بی طرفانه شما را در انتخاب بهترین دستگاه های مجهز فوق مدرن راهنمایی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما